Foto/ I gjithi i veshur me të zeza, Putin shfaqet për herë të parë pas tentativës për grusht shteti

Aktualitet

Foto/ I gjithi i veshur me të zeza, Putin shfaqet për herë

I veshur nga koka te këmbët me të zeza, Vladimir Putin ka bërë një vizitë në Dagestan.

Mediat raportojnë se kjo është një nga paraqitjet e tij të para që nga tentativa për kryengritje ruse.

Ai vizitoi kështjellën Naryn-Kala në Derbent dhe u përshëndet nga turma adhuruese që ishte aty pranë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Foto/ I gjithi i veshur me të zeza, Putin shfaqet për herë

Foto/ I gjithi i veshur me të zeza, Putin shfaqet për herë

Foto/ I gjithi i veshur me të zeza, Putin shfaqet për herë

Presidenti rus zhvilloi gjithashtu një takim kushtuar zhvillimit të turizmit. 

ME TE LEXUARAT