Aksident në Tiranë, kamioni merr përpara disa makina, i plagosuri niset drejt Traumës

Aktualitet

Aksident në Tiranë, kamioni merr përpara disa makina, i plagosuri

Një automjet tip kamion është përmbysur ne rrugën "Ramazan Gaxherri" dhe për pasojë ka përplasur dy makina, një taksi dhe një automjet tjetër tip “BMW”.

Shoferi i kamionit, 26-vjeçari B.D ka mbetur i lënduar.

Paraprakisht dyshohet se kamioni ka rrëshqitur në një dishezë të fortë pavarësisht frenave kamioni i ngarkuar me dhe ka rrëshqitur dhe ka humbur kontrollin

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

"Më datë 22.02.2024, rreth orës 13:10, në rrugën “Ramazan Gaxherri”, shtetasi B. D., 26 vjeç, duke drejtuar mjetin tip kamion, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga, duke dëmtuar 3 mjete të tjera të parkuara.

Shtetasi B. D., për shkak të dëmtimeve, është dërguar në spitalin e Traumës, për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.", njofton policia.

ME TE LEXUARAT