Lojrat “magjike” në trasmetim live, moderatorja i pret veshin gazetarit

Soft

Lojrat “magjike” në trasmetim live, moderatorja i pret veshin

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kosovë, ku një pakujdesi e moderatores, desh i shkaktoi plagë të rënda gazetarit. Bëhet fjalë për gazetarin Milot Hasimja, i cili, teksa moderatorja po i shkurtonte pak flokët, ka prerë edhe pak veshin pa dashje.

Gjatë transmetimit atij fillon t’i dalë gjak, por që ai e ka marrë me shumë sportivitet.

Mësohet se gazetari është larguar nga studio dhe ka shkuar për ta pastruar veshin. Momentin kur ka ndodhur ky rast mund ta ndiqni nga minuta e 26’të.

ME TE LEXUARAT