"Shqipëria e k...ve", Klodian Duro “shpërthen” keq ndaj Julian Dedës e Arbër Hajdarit

Showbiz

"Shqipëria e k...ve", Klodian Duro “shpërthen”

Ish-futbollisti i kombëtares, Klodian Duro, ka shënjestuar opinionistin e “Big Brother Vip”, Arbër Hajdarin dhe aktorin e humorit Jul Dedën, të cilët kanë pasur një debat të fortë me Egla Cenon gjatë Prime të mbrëmjes së djeshme.

Duro, me nota irone i ka etiketuar të dy, si “çunat e baballarëve që hanë bukë me emrin e babait”.

Klodian Duro ishte vitin e kaluar pjese e Big Brither Albania Vip.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Megjithate, ai qendroi shume pak aty, pasi teksa po konsumonte ushqimin e darkes se prime, ne bisede e siper me banoret, tregoi per dhunen ndaj grave duke u perjashtuar nga spektakli.

"Shqipëria e k...ve", Klodian Duro “shpërthen”

Pas daljes nga Big Brother, Klodian Duro kerkoi ndjese dhe tha se biseda e tij ishte nxjerre nga konteksti pasi nuk ka asnje lidhje me dhunen.

ME TE LEXUARAT