"Çmendet" Giuseppe, çohet në mes të emisionit të puthë në buzë Shqipen (FOTO)

Showbiz

"Çmendet" Giuseppe, çohet në mes të emisionit

Giuseppe duket se nuk është përmbajtur dhe është ngritur që të puthë në buzë Shqipen teksa në puntatën e sotme po transmetohej takimi i saj me Rolandin.

"Çmendet" Giuseppe, çohet në mes të emisionit
Pavarësisht tentativës së tij, Shqipja nuk pranoi që ta puthte, ndërsa Rolandi shfaqi menjëherë shenja xhelozie.

"Çmendet" Giuseppe, çohet në mes të emisionit

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Giuseppe: Takimin tjetër do të të puth para të gjithë Shqipërisë. Do që tani ti, të puth që tani. Hajde o Shqipe.

"Çmendet" Giuseppe, çohet në mes të emisionit

Rolandi: Je maniak seksual. Hajde. Shqipja flet me mua dhe i ka sytë nga Giuseppe. Edhe një ditë, e takova rastësisht tek kinema Agimi. Ishte me çunin e hallës dhe meqë doli aty tha ika, ika se kam një shok që më pret aty.

ME TE LEXUARAT