Incidenti i radhës/ Pasi i ra të fikët në sallon, Fifi rrëzohet sërish para konkurrentit

Showbiz

Incidenti i radhës/ Pasi i ra të fikët në sallon, Fifi

Teksa priste në oborrin e shtëpisë duke interpretuar me kitarë, banorët vrapuan për ta takuar sapo mësuan se do të jetë së bashku me ta në këtë rrugëtim.

Këngëtarja e hitit “Marova” është shprehur e lumtur në momentin që ka takuar Valonin, duke e përqafuar dhe uruar mirëseardhje.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Por teksa vraponte, Fifi u pa që u rrëzua në tokë, megjithëse nuk pësoi dëme dhe përqafoi fort Valonin.

Krejt kjo ndodhi pas një momenti jo të mirë të Fifit gjatë spektaklit, e cila humbi ndjenjat gjatë një debati të ashpër me opinionisten e programit, Balina Bodinakun.TCH

ME TE LEXUARAT