Ija e Besit feston sot ditëlindjen, aktori i humorit si rrallë herë kursen fjalët për të (Foto)

Showbiz

Ija e Besit feston sot ditëlindjen, aktori i humorit si rrallë

Ditën e sotme, feston ditëlindjen gjyshja e e Bes Kallakut, ose si e njohim të gjithë ne, Ija. Aktori i humorit që në fillimet e tij e ka shprehur dashurinë e madhe që ka për ijen e tij, duke mos e krahasuar as me prindërit e tij.

Besi këtë vit, e uron ijen vetëm me një fjali, duke u kursyer me fjalët, por, siç thonë, fjalët e shumta fukarallëk dhe urimi në rrjetet sociale nuk tregon dashuri. Urime Ditelindjen o Ija e t’gjithve! @ijabeskallakut”, shkruan ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Urimin, aktori e ka bërë në Instagram, ku ka publikuar një foto me ijen e tij, dhe duke i bërë tag. Ija tashmë është e famshme, ka Instagram.

ME TE LEXUARAT