Georgina Rodriguez "ndez" rrjetin, pozon e zhveshur në jahtin luksoz (FOTO)

Showbiz

Georgina Rodriguez "ndez" rrjetin, pozon e zhveshur në jahtin

Partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez ka provokuar sërish Me një postim të saj në Instagram.

27-vjeçarja këtë herë tejkaloi të gjitha kufijtë e seksualitetit. Në foton e saj të re, ajo po pozon tërësisht e zhveshur në një varkë luksoze, duke i lënë fansat e saj pa fjalë.

Georgina Rodriguez "ndez" rrjetin, pozon e zhveshur në jahtin

Ajo dhe partneri i saj i famshëm dhe ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo, shijojnë pushimet e tyre në Spanjë dhe shpesh postojnë fotografi të jetës së tyre të përditshme në mediat sociale.

Fotoja e saj në 2 ditë mblodhi 2.000.000 pëlqime dhe është padyshim një nga paraqitjet më të nxehta që ajo ka bërë në Instagram.

ME TE LEXUARAT