Karnavalet në Shkodër, kryeministri Rama i bashkohet festimeve së bashku me familjen e tij

Politikë

Karnavalet në Shkodër, kryeministri Rama i bashkohet festimeve së

Festës së Karnavaleve në Shkodër i është bashkuar edhe kryeministri, Edi Rama. I shoqëruar nga familja e tij, kryesocialisti ka zgjedhur që fundjavën ta kalojë në festën shumëngyrëshe në qytetin e Shkodrës.

Kryeministri është shfaqur duke shijuar atmosferën, teksa nuk ka dhënë ndonjë koment.

Kjo është dita e tretë dhe e fundit e festës së Karnavaleve në Shkodër.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT