Sulmi ndaj Berishës gjatë protestës, reagon Bardhi: Akt burracak i Ramës, nuk tremb dot askënd

Politikë

Sulmi ndaj Berishës gjatë protestës, reagon Bardhi: Akt burracak

Në një status në Facebook, Gazment Bardhi ka reaguar për incidentin e ndodhur gjatë protestës së opozitës, ku një person goditi me grusht kreun e PD Sali Berisha.

Reagimi:

Skenarët me dhunë ndaj kundërshtarit politik janë tipike të një regjimi të korruptuar dhe të kriminalizuar.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Akt burracak i Edi Ramës, që nuk tremb dot askënd.

Duke dënuar me forcë sulmin fizik ndaj z. Berisha, bëj thirrje që autorët e vërtetë të vihen menjeherë përpara ligjit.

ME TE LEXUARAT