Goditi me grusht Berishën, autori me probleme psikologjike që nga 2018

Aktualitet

Goditi me grusht Berishën, autori me probleme psikologjike që nga 2018

Autori i goditjes se Berishes eshte person me probleme psikologjike nga 2018, sipas nje epikrize te bere publike sot, nga gushti i 2022 e ne vazhdim ai ka marre mjekim te vazhdueshem pasi ka pasur gjendje ankthi, frike dhe mendime te paresyeshme.

31-vjecari ndodhet ne spital ku pas vizites dhe analizave te pergjithshme po i behet edhe nje skaner i kokes per te pare nivelin e demtimeve pasi goditjet kryesore i ka marre ne koke

Ndërkohë policia po verifikon edhe personat e parë që ndaluan 31 vjeçarin dhe në një moment të dytë do të merren në pyetje.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT