E rëndë në Greqi! 24-vjeçari përdhunon të miturën në ashensor: Nuk e dija se është aq e vogël

Kosovë&Rajon

E rëndë në Greqi! 24-vjeçari përdhunon të

Një 11 vjeçare është përdhunuar në Greqi, ku sipas përdhunuesit, nuk e dinte se ajo ishte aq e vogël. Autori i dyshuar i krimit u arrestua nga policia dhe u dërgua në prokurori, ku e kishte pranuar akuzën, duke thënë se: “Nuk e dija që ajo ishte 11 vjeçe”.

Mediat greke shkruajnë se ngjarja u zbulua nga psikologia e shkollës, e cila kishte folur me vajzën. Kjo e fundit kishte folur me të, duke iu lutur që ta mbante sekret. Mediat shkruajnë se djali e ka përdhunuar dy herë vajzën.

ME TE LEXUARAT