Detajet/ 40-vjeçari pret damarët, avioni i linjës “Lion-Stamboll” bën ulje të detyruar në Rinas

Aktualitet

Detajet/ 40-vjeçari pret damarët, avioni i linjës

Një shtetas afgan ka tentuar të vrasë veten gjatë fluturimit me avion. Për pasojë rreth orës 14:30, në aeroportin “Nënë Tereza”, avioni i linjës “Lion-Stamboll”, ka bërë ulje të detyruar.

40-vjeçari është transportuar në spital, ku po merr ndihmë mjekësore dhe aktualisht është në gjendje kritike për jetën.

“Rreth orës 14:30, në aeroportin “Nënë Tereza”, ka bërë ulje të detyruar, avioni i linjës “Lion-Stamboll”, me të cilin udhëtonte shtetasi afgan M. N., 40 vjeç, pasi ky shtetas ka dëmtuar damarët e dorës me brisk (mjet rroje), gjatë fluturimit me avion.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

40-vjeçari është transportuar në spital, ku po merr ndihmë mjekësore dhe aktualisht është në gjendje kritike për jetën.”, thuhet në njoftimin e policisë.

Detajet/ 40-vjeçari pret damarët, avioni i linjës

ME TE LEXUARAT