Aksident në Maminas, zjarrfikësja me shpejtësi përplaset me një autoveturë

Aktualitet

Aksident në Maminas, zjarrfikësja me shpejtësi përplaset me

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në Maminas, ku sipas informacioneve paraprake raportohet se një zjarrfikëse është përplasur me një autoveturë.

Zjarrfikësja në shpejtësi e sipër nuk ka mundur të frenojë kur automjeti i ka dalë përpara në kthesë.

Nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm për dëme material. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbadhjen e rrethanave të aksidentit.

ME TE LEXUARAT