Aksident në aksin Berat-Moravë, Benzi humb kontrollin nga shpejtësia dhe përplaset me një automjet tjetër

Aktualitet

Aksident në aksin Berat-Moravë, Benzi humb kontrollin nga

Një aksident është regjistruar mesditën e sotme në aksin Berat-Moravë, ku fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar.

Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një mjet tip "Benz" me targa Aa 594 UD, ku shoferi, nga shpejtësia, humbi drejtimin duke u përplasur me një mjet tip "Volswagen " me targa AA 482 UV. Nga aksidenti reportohet vetëm për dëme materiale.

ME TE LEXUARAT