Aksident i dyfishtë, dalin detajet e para

Aktualitet

Aksident i dyfishtë, dalin detajet e para

Një aksident ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit.

Dy makina, një Benz dhe një Audi janë përplasur, ndërsa për pasojë ka mbetur e plagosur një grua që ishte pasagjere.

Ajo është dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT