Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Policia “nxin” 25-vjecarin e vrarë nga efektivi në Tiranë: I dënuar dy herë më parë

Policia e Tiranes ka bere te ditura edhe precedentet penale te 25-vjecarit Klodjan Rasha i cili eshte vrare mbreme ne zonen e Laprakes nga nje efektiv i policise se shtetit.

Sipas informacion te dhene jo zyrtarosht nga policia, Klodjan Rasha 25 vjeçari, i ekzekutuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në rrugën “Dritan Hoxha” në Tiranë, rezulton të jetë një person me precedentë penalë.

I riu më parë është dënuar për plagosje të lehtë me dashje dhe për heqje të paligjshme të lirisë në vitin 2016.

U vra natën në Tiranë nga efektivi, policia: Gjendet arma që mbante 25-vjecari

U qëllua për vdekje nga efektivi në Tiranë, ky është 25 vjeçari që u ekzekutua pasi nuk iu bind policisë

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet