Franca “macja e zezë” e Kroacisë, ja si kanë dalë 5 përballjet

Kliko per me shume info

Franca konsiderohet si “macja e zezë” për Kroacinë.

Këto dy skuadra janë përballur 5 herë me njëra-tjetrën në sfida zyrtare e miqësore, e bilanci flet për transalpinët që kanë 3 fitore dhe 2 barazime.

Kliko per me shume info

Trajneri francez Deschamps ka deklaruar se statistika nuk ka ndikim ne kete ndeshje pasi sipas tij Kroacia ka motivim te madh per te fituar.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here