Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Franca “macja e zezë” e Kroacisë, ja si kanë dalë 5 përballjet

Franca konsiderohet si “macja e zezë” për Kroacinë.

Këto dy skuadra janë përballur 5 herë me njëra-tjetrën në sfida zyrtare e miqësore, e bilanci flet për transalpinët që kanë 3 fitore dhe 2 barazime.

Trajneri francez Deschamps ka deklaruar se statistika nuk ka ndikim ne kete ndeshje pasi sipas tij Kroacia ka motivim te madh per te fituar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet