Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Belgjika mund Anglinë, del e treta në botë

Kombetarja e Belgjikes mposhti 2-0 Anglinë duke fituar kështu finalen e vogël të Botërorit “Rusi 2018”.

Belgët e dominuan ndeshjen, duke marrë medaljen e bronztë në turneun më të rëndësishëm të futbollit.

Golat e ndeshjes u shënuan nga Meunier dhe Hazard. Të dielen në orën 17:00 do të luhet finalja e madhe Francë-Kroaci.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet