Modric sulmon Anglinë: Na nëvlerësuan por i kthyem në shtëpi dhe jemi në finale

Kliko per me shume info

Futbollisti Luka Modric ka kritikuar anglezët pas fitores ndaj tyre në gjysmëfinalen e “Kampionatit botëror 2018”.

Luka Modric ka reaguar pas kualifikimit në finalen e “Kampionatit botëror 2018”.

Kliko per me shume info

Mesfushori i Kroacisë ka thënë se gazetarët anglezë por edhe tifozët e tyre nuk shfaqën respektin e duhur ndaj Kroacisë para fitores së tyre 2:1 në gjysmëfinale.

“Gazetarët anglezë, analistët dhe televizionet, ata e nënçmuan Kroacinë sonte dhe ishte një gabim i madh”, deklaroi Modric pas ndeshjes, përcjell “lajmi.net”.

“Të gjitha këto fjalë që dëgjojmë, ne i lexuam dhe i kemi thënë vetes në rregull, sonte do ta shohim kush do të jetë i lodhur”, u shpreh ai.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here