Olta Gixhari provokon sërish, pozon pa të brendshme

Showbiz

Aktorja Olta Gixhari ka postuar dy fotografi njëra pas tjetrës në Instagramin e saj.

Bëhet fjalë për një pozim në Teatër dhe një tjetërt gjatë një spektakli, por te të dyja Olta nuk ka veshur të brendshme.Ose të paktën, është këndi i fotografimit që na bën të mendojme se bëhet fjalë për një provokim të Oltës.olta-gixhari-brendshme

ME TE LEXUARAT