Shpikja e re e shqiptarëve për dasmat

Soft

dasmaaaShqiptaret jane mjaft kreative kur vjen puna per dasmat.

Si nje nga gezimet me te medha familjare, dasma shoqerohet me festime te shumta dhe ekstreme.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kohet e fundit duket se po praktikohet nje ide e re, citon lajmifundit.al. Nusja hyn me makine deri brenda ne lokalin ku behet dasma bashke me dhenderrin.

Fotot jane publikuar se fundi nga Harta Dixhitale e Aksidenteve Rrugore

ME TE LEXUARAT