Vrasja e 27-vjeçarit nga shoku i tij në Tiranë, këngëtari Majk mesazh ngushëllimi: Gangsteri im…

Showbiz

Vrasja e 27-vjeçarit nga shoku i tij në Tiranë,

Këngëtari Majk Aveli ka reaguar ditën e sotme pas lajmit të trishtë të ndarjes nga jeta të mikut të tij 27-vjeçarit, Mehmet Qema, si pasojë e goditjes me armë zjarri nga miku i tij, Marjus Dema.

Majku hodhi në instastory-n foton e viktimës duke shkruar ngushëllimin e tij për të ndjerin:

“Prehu në paqe gangsteri im”, shkruan ai krahas fotos.

Vrasja e 27-vjeçarit nga shoku i tij në Tiranë,

Ngjarja e rëndë ndodhi një natë më parë pas orës 23:00. Autori i krimit, Marjus Dema dhe të pranishmit Erlin Peka, Blerim Hoti, Braild Aga dhe Xhuliano Koçi janë dorëzuar në polici.

ME TE LEXUARAT