Ekzekutimi i Mehmet Qemës nga loja me pistoletë, reagon Stresi: Vijmë shpejt…

Bota

Ekzekutimi i Mehmet Qemës nga loja me pistoletë, reagon Stresi:

Reperi i njohur, Stresi ka reaguar për vrasjen e Mehmet Qemës, i cili po kalonte mbrëmje me miqtë e tij kur u ekzekutua aksidentalisht nga njëri prej tyre.

“Vim shpejt meek meek, unë me dy G ik ik”, shkruan Stresi në fotografinë me 27-vjecarin, të cilat i ka shoqëruar me disa emoji lutjeje.

Pak para se të humbte jetën, Mehmet Qema i bëri me shenjë shokut të tij që të largojë armën.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Por, shoku i tij Marius Dema, 28-vjeç vazhdoi të luante me vdekjen ndër duar, derisa arma u shkrep dhe i mori jetën. Përveç Marius Demës që u vetëdorëzua disa orë pas krimit, u vetëdorëzuan edhe 3 shokë të tjerë që gjendeshin së bashku me ta përtej orës policore.

Ekzekutimi i Mehmet Qemës nga loja me pistoletë, reagon Stresi:

ME TE LEXUARAT