Vëllai i Jul Dedës akuzon produksionin, nxjerr FOTO të tjera të Eglës në makinë jashtë BBA VIP

Showbiz

Vëllai i Jul Dedës akuzon produksionin, nxjerr FOTO të tjera

Nxjerrja e Egla Cenos nga Big Brother, dhe izolimi i saj ne dhomen e bardhe, vazhdon ende të përflitet nëpër rrjetet sociale e kjo për faktin se mbrëmjen e djeshme u injorua fakti që aktorja ishte fotografuar jashtë shtëpisë duke ecur rrugëve të Tiranës.

Mbremjen e te martes, moderatori Ledion Liço u shpreh se Egla ka qëndruar e izoluar 48 orët e fundit, duke treguar edhe pamjet nga izolimi i saj, ama pamjet që qarkulluan në rrjet nuk u përmendën.

Vëllai i Jul Dedës akuzon produksionin, nxjerr FOTO të tjera

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Diten e sotme, ka reaguar dhe vëllai i Jul Dedës, Mario Deda, me anë të një story në rrjetin social "Instagram" ku shkruan se 48-orëshi i Eglës në dhomën e bardhë është mashtrim, teksa publikon një foto tjetër të Eglës duke hipur në një makinë.

Vëllai i Jul Dedës akuzon produksionin, nxjerr FOTO të tjera

Ne fakt, aludimet per ate qe po ndodhte me Egla Cenon, u perhapen qe prej dites se dyte te daljes se saj nga shtepia.

Vëllai i Jul Dedës akuzon produksionin, nxjerr FOTO të tjera

Kjo pasi ne rrjet u bene publike foto te Egla Cenos ne rruge me dy persona, per te cilet u tha se ishin staf i emisionit Big Brother.

Vëllai i Jul Dedës akuzon produksionin, nxjerr FOTO të tjera

Gjithsesi tashme Egla, Meritoni dhe Ilnisa jane vecuar ne dhomen e bardhe pas perplasjes qe paten mes tyre brenda shtepise, nderkohe qe te shtunen, dy prej tyre kthehen ne shtepi dhe njeri, do skualifikohet bazuar ne votimin e publikut.

 

ME TE LEXUARAT