Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin, pasi Bes Kallaku konfirmoi ndarjen

Showbiz

Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin, pasi Bes Kallaku konfirmoi ndarjen

Pak dite pasi Bes Kallaku konfirmoi zyrtarisht ndarjen që përflitej prej kohësh, Xhensila Myrtezaj ka bërë një ndryshim në pamje.

Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin, pasi Bes Kallaku konfirmoi ndarjen

Këngëtarja të cilën e kemi parë prej kohës me ngjyrë të errët të flokëve, ka marrë vendimin që të bëhet ‘pjesërisht bjonde’ siç thotë ajo.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin, pasi Bes Kallaku konfirmoi ndarjen

“Për të gjithë ju që po më pyesni, po jam bërë pjesërisht bjonde”, shkruan këngëtarja krahas fotove ku ka udhëtuar drejt Firences.

Xhensila Myrtezaj bën ndryshimin, pasi Bes Kallaku konfirmoi ndarjen

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë kthyer në qender të medias kohëve të fundit, pasi u përfol gjatë për një ndarje të mundshme mes tyre, që ishte aktori ai që e pranoi publikisht.

Dy artistët, një nga çiftet më të njohur të estradës shqiptare nuk ndiqen as në rrjetet sociale dhe kanë fshirë fotot e njëri-tjetrin.

Në rrjet flitet se çifti ka nisur divorcin, po kjo nuk është ende e konfirmuar pasi edhe vete ata, protagonistet kryesore te ceshtjes as nuk e kane pohuar por as nuk e kane mohuar ndarjen.

Pak kohë më parë çifti u bë prindër për herë të dytë, pas Ajkës, me një djalë, të cilin e quajtën Amen./tch

ME TE LEXUARAT