Luizi flet për Efin dhe sekletin e tij të madh: Gocë garipe, e zuri Oltën përfundi

Showbiz

Luizi flet për Efin dhe sekletin e tij të madh: Gocë garipe, e

Për Luiz Ejllin nominimi më i vështirë që ka pasur që nga fillimi i “Big Brother VIP2” e deri më tani ka qenë ai me Kiara Titon dhe Efi Dhedhes.

Mëngjesin e sotëm teksa po bisedonte në oborr me Qetsor Ferrunajn, këngëtari i njohur foli edhe për karakterin e ish-banores së shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Luizi: Nominimi i parë i fortë që kam unë tash 84 ditë këtu brenda, kam pas një me Kiarën dhe Efin

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Qetsori: Ai ka qenë i fortë. Se aty dëmtoheshe nëse ikte Kiara

Luizi: Prandaj e kisha sikletin e madh

Qetsori: Efi ça karakteri ishte?

Luizi: Efi? Gocë garipe shumë. E vuri Oltën përfund

Qetsori: Ashtu ë? Edhe shtatlartë e sikur është ndjerë Olta nën presion nga lartësia

Luizi: Fjala e Oltës, se Dea ishte me Amosin, edhe i kishte Olta. Po e kishte Amosin se shok që në fillim.

Amosi kishte këto flirtimet me Dean tanë kohën edhe vendosën bashkë në heshtje për të më nxjerrë në nominim mua me Efin dhe Kiarën

 

ME TE LEXUARAT