Konkurrentja e ‘Përputhen’ i bashkohet fushatës elektorale të PS-së

Showbiz

Konkurrentja e ‘Përputhen’ i bashkohet fushatës elektorale

Konkurrentja e ‘Përputhen’, Ana Kauri i është bashkuar fushatës elektorale të Partisë Socialiste. Ajo ka ndarë foto në Instagram, teksa ndodhet e ulur në rresht të parë në mitingun e PS-së në Berat, vendlindjen e saj.

“Sot në mbledhjen e PS-së”- shkruan ajo në story, teksa ka ndarë disa foto. E veshur me të zeza, ndryshe nga herët e tjera me të cilat e kemi parë në emision, Ana shfaqet tejet serioze dhe e fokusuar në politikë.

Me telefon në dorë, duke kapur çdo moment të fushatës, kjo është tashmë pamja e re e saj.Pas televizionit, politika duket se e ka intriguar Anën e cila doli nga emisioni beqare duke u refuzuar nga Rinani.

Konkurrentja e ‘Përputhen’ i bashkohet fushatës elektorale

ME TE LEXUARAT