“I je ngjitur si shushunjë Romeos dhe Julit”/ Roza-Eglës: Ti je kërmilli, lëpihu këtij dhe…

Showbiz

“I je ngjitur si shushunjë Romeos dhe Julit”/ Roza-Eglës:

Debate të ashpra dhe me tone të larta kanë ndodhur ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Një ka ndodhur mes Roza Latit dhe Egla Cenos, ku sipas moderatores, aktorja iu ngjitet pas Romeo Veshajt dhe Julian Dedës vetëm që të arrijë në finale.

“O zemra ime ti mund të shfryhesh sa të duash”- iu kthye Egla duke e injoruar.

“Ti je kërmilli zemra, lëpiju këtij dhe atij që të shkosh në finale. Pika që s’të bie, janë të gjithë këta këtu që të kanë dhënë këtë vëmendje”- i tha Roza aktores duke treguar se banorja po luan padrejtësisht sepse po injoron konkurrentët e tjerë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Pjesë nga debati:

Roza: Duhet ti përballosh pasojat e tua. Egla shko e foli Julit e foli Romeos së dëshpëruar. Po pse moj kështu do e kapësh finalen ti, duke iu ngjitur si shushunjë Romeos dhe Julit?!

Egla: Zemra ime, o zemra ime ti mund të shfryhesh sa të duash

Roza: Duke injoruar banorët e tjerë dhe mendon se do të kapësh finalen

Egla: Unë! Po pse kush jam unë që ti injoroj o zemra

Roza: Ti je kërmilli zemra, lëpiju këtij dhe atij që të shkosh në finale. Pika që s’të bie, janë të gjithë këta këtu që të kanë dhënë këtë vëmendje

Egla: U më fal zemra se ke një energji pantere

Roza: Jo zemër, unë kam një kalë të madh në trupin tim

Egla: E ke kalin?

Roza: Panterën ta marrësh vetë dhe ta gëlltisësh

ME TE LEXUARAT