Humbi për 10 muaj 20 kg, Elita Rudi tregon sekretin pas lindjes së vajzës

Showbiz

Humbi për 10 muaj 20 kg, Elita Rudi tregon sekretin pas lindjes së

Elita Rudi është nënë e dy fëmijëve Zërit dhe Botës së vogël dhe është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

10 muaj pas lindjes së vajzë, Elita ka treguar në Instagram se ka humbur 20 kilogramë.

“Peshorja e saj shënon numrin 60, që tregon peshën e saj të tanishme, ndërkohë ajo vet ka shkruar në mbishkrimin e videos: “- 20 kilogramë, 10 muaj pas lindjes”.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Humbi për 10 muaj 20 kg, Elita Rudi tregon sekretin pas lindjes së

Më herët, Elita ka treguar në rrjetet sociale se dobësimi i saj lidhet me kujdesit në ushqim dhe ushtrimet në palestër.

ME TE LEXUARAT