E papritur! Einxhel largohet nga “Big Brother VIP” (Video)

Showbiz

E papritur! Einxhel largohet nga “Big Brother VIP” (Video)

Einxhel Shkira ka pësuar një incident, mbrëmjen e djeshme ajo ka thyer krahun. 

Moderatorja ishte duke marrë pjesë në një nga lojërat që u organizua nga Big Brother.

Ajo u ngjit sipër ‘rrotës’ e duke dashur të kalojë në anën tjetër, rrëzohet në tokë dhe thotë: Opa thyeva krahun.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Së fundmi nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare të  Big Brother Vip thuhet se Eixhel  ka marrë ndihmën e nevojshme nga stafi mjekësor por do t'i duhet të marrë trajtim më të specializuar.

Ajo duhet të niset drejt spitalit duke u detyruar kështu të lërë për pak kohë shtëpinë e "Big Brother".

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Gjatë mbrëmjes së djeshme banorja Einxhel Shkira ka lënduar krahun.Ajo ka marrë menjëherë ndihmën e nevojshme nga stafi mjekësor por do t'i duhet të marrë trajtim më të specializuar.Einxhel duhet të niset drejt spitalit duke u detyruar kështu të lërë për pak kohë shtëpinë e "Big Brother".Gjatë gjithë trajtimit dhe vizitave, çdo lëvizje e saj do të jetë e monitoruar nga kamerat.Gjendja e saj është e mirë dhe shumë shpejt do t'i ribashkohet shtëpisë.

ME TE LEXUARAT