“E duam në çdo stinë”, Bledi Mane i habit të gjithë, bën dedikimin e veçantë për moderatoren e njohur

Showbiz

“E duam në çdo stinë”, Bledi Mane i habit të

Ish-banori i BBV2, Bledi Mane, ka postuar një foto sëfundmi me moderatoren shumë të dashur pr publikun, Bora Zemani.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bledi Mane (@bled_mane)

Krahas fotos Mane ka dhe një dedikim për moderatoren bukuroshe duke shkruar: Borën e duam në çdo stinë.

Kujtojmë që Bora Zemani u bë pjesë indirekt e BBV1 për shkak të lidhjes së dashurisë që kishte me Donald Veshajn, me të cilin vijon të jetë e lidhur.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT