Po kryente marrëdhënie sekesuale me një 26-vjeçar, ndërron jetë 15-vjeçarja në Brazil

Bota

Po kryente marrëdhënie sekesuale me një 26-vjeçar,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil këtë fundjavë. Mësohet se një 15-vjeçare ka ndërruar jetë nga atak në zemër. Mësohet se viktima, Gabrielly Dickson teksa po kryente marrëdhënie seksuale me të dashurin e saj 26-vjeçar, i bie të fikët dhe e dërgojnë në spital.

E reja ka ndërruar jetë një ditë pasi shkoi në spital. I dashuri i saj ka treguar për policinë se gjatë aktit asaj iu zbeh trupi, po dridhej dhe duart nuk i komandonte. Ndërkohë ai nuk ka marrë asnjë akuzë, pasi mosha e vajzës ishte e rritur mjaftueshëm për të kryer marrëdhënie seksuale.

ME TE LEXUARAT