Dehet në avion, 22-vjeçari ngacmon seksualisht stjuardeset (Video)

Bota

Dehet në avion, 22-vjeçari ngacmon seksualisht stjuardeset (Video)

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur në një avion që po udhëtonte për në Florida. Sipas mediat lokale, një 22-vjeçar pasi piu disa gota me alkol nisi të bëjë veprime të pahijshme.

Maxwell Berry ka shkuar fillimisht në banjo dhe pasi ka dalë ka nisur të bërtasë dhe të ngacmojë stjuardeset, duke i prekur në vendet intime.

Sipas mediave, ai nuk ka mjaftuar me kaq, pasi shkoi dhe goditi me grusht një anëtar të stafit. Nga pamundësia për të njoftuar policinë, 22-vjeçari është neutralizuar nga stafi duke e lidhur në sendilje.

 

ME TE LEXUARAT