Ndezën zjarr për të bërë foto, çifti i "vë" flakën një të katërtës së qytetit të Pescarës

Bota

Ndezën zjarr për të bërë foto, çifti i

Një çift, të cilët patën dëshirën për të bërë një selfie në zonën që sapo ishte shuar zjarri në Pescara, kanë rizgjuar flakët, raportojnë mediat italiane.

Ata ndezën një zjarr në Pineta Dannunziana, në zonën e rezervës integrale të shkatërruar nga zjarret, për të bërë një selfie ku nje katërta e qytetit të është ende i mbuluar me tym dhe i shkatërruar.

 

ME TE LEXUARAT