Lushnjë, 54-vjeçari hidhet nga kati i dytë i banesës, niset me urgjencë drejt Traumës

Aktualitet

Lushnjë, 54-vjeçari hidhet nga kati i dytë i banesës,

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Lushnjë, ku një 54-vjeçar është vëtëhedhur nga kati i dytë i banesës. Mësohet se 54-vjeçari G.Q ka marrë plagë të rënda dhe është nisur me urgjencë drejt Traumës ku dhe po merr ndihmë më të specializuar.

Lushnjë/Më datë 11.02.2024, dyshohet se është hedhur nga kati i dytë i banesës së tij, shtetasi G. Q., 54 vjeç, banues në Lushnjë, i cili vuan nga depresioni. Për pasojë është dëmtuar dhe po merr mjekim në Spitalin e Traumës.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT