Dhunohej nga nëna dhe vëllai, Policia merr në mbrojtje të miturën në Mallakastër

Aktualitet

Dhunohej nga nëna dhe vëllai, Policia merr në mbrojtje të

Një 15-vjeçare nga Mallakastra është marrë në mbrojtje nga Policia pas dhunës së ushtruar nga nëna dhe vëllai i saj 19-vjeçar.

"Specialistët e Sektorit për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Mallakastër referuan materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen M. S., 40 vjeçe dhe për djalin e saj, shtetasin H. L., 19 vjeç, të dy banues në Fier, pasi dyshohet se kanë ushtruar dhunë ndaj familjares së tyre, 15 vjeçe (vajza e shtetases M. S.). 15-vjeçarja u pajis më urdhër mbrojtjeje", njofton policia.

ME TE LEXUARAT