Kundërshtoi dhe kërcënoi dy policët, arrestohet 33 vjeçari nga Laçi

Aktualitet

Kundërshtoi dhe kërcënoi dy policët, arrestohet 33

Një 33 vjeçar është arrestuar nga policia në Tiranë pasi ka kërcënuar dy punonjës policie për shkak të detyrës.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 6 arrestuan shtetasin 33 vjeç, banues në Laç, pasi dyshohet se ka kundërshtuar dhe kanosur 2 punonjës policie, për shkak të detyrës.”, njofton policia.

ME TE LEXUARAT