Kamëz/ Makina hipën mbi trafikndarse, ende nuk dihen shkaqet (VIDEO)

Aktualitet

Kamëz/ Makina hipën mbi trafikndarse, ende nuk dihen shkaqet (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur në Kamëz vetëm pak minuta më parë. Një mjet tip ‘Benz’ ka devijuar nga rruga duke hipur mbi trafikndarse. 

Ngjarja ka ndodhur pranë Bashkisë Kamëz.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe nëse ka apo jo të lënduar.
Lajmi në përditësim…

ME TE LEXUARAT