Incident në Qafë-Thanë, vështirësohet qarkullimi i mjeteve, shkak derdhja e naftës në rrugë

Aktualitet

Incident në Qafë-Thanë, vështirësohet qarkullimi i

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjte në aksin Qafë Thanë-Prrenjas.

Serbatori i një trajleri që transportonte naftë ka pësuar defekt (është çarë)dhe për pasojë një sasi e madhe e karburantit është shpërndarë në mes të rrugës.

Zjarrfikësja po bën të mundur pastrimin pasi nga nafta e derdhur është krijuar vështirësi për qarkullimin e automjeteve.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT