Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Anna e “Për’puthen” “lë nam” në emision, hap këmbët dhe zbulon pjesët intime

Anna Kauri, një nga konkurentet e emisionit ‘Përputhen’ ka zbuluar pak më shuëm seç duhet në puntatën e fundit.

Siç shihet edhe në fotot e mëposhtme, Anna teksa komente e revoltuar në studio, ka ‘harruar’ që është veshur me fustan dhe ka hapur këmbët.

Në ato momente, të gjithë djemtë që kishte përballë, dhe e gjithë audience nga televizori mundi të shihe pjesët intime të vajzës.

Fotot e saj kanë bërë xhiron e rrjetit dhe ndërsa vetë konkurentja e “Për’puthen” nuk ka qenë e vetëdijshme rreth skenës që la.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet