Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Samsung Galaxy Z Flip tashmë një hit, rekord shitjesh të gjitha njësitë

Samsung Galaxy Z Flip, telefoni i parë në botë me ekran që paloset prej xhami, është shndërruar tashmë në një hit.
Gjiganti Korean i elektronikës deklaroi se telefoni është shitur menjëherë dhe së shpejti do të ofrohet pjesa tjetër ditën e Premte.

Samsung prezanto Galaxy Z Flip javën e kaluar dhe filloi shitjet të Premten për 1,380 dollarë në një numër të kufizuar.
Telefoni, i dyti me ekran që paloset i Samsung, ka një dizajn palosjeje në formë guacke ekrani i të cili është 6.7-inç i hapur.

Pajisja e re i bashkohet koleksionit në rritje të këtyre pajisjeve si Galaxy Fold, Motorola Razr, Huawei Mate X dhe Royole FlexPai.

Përdorimi i xhamit në Flip është një tjetër lajm i mirë për industrinë sepse nuk gërvishtet aq lehtë sa plastika dhe është më rezistentë. Sakaq telefonit i jep një ndjesi premium.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.