Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aurela Hoxha nxjerr ‘zogun’ në mes të Milanos, me fustan te hapur ne tapetin e kuq

Ajo ndodhet e ftuar në një event në javën e modës në Milano, modelja shqiptare Aurela Hoxha duket se nuk i ka lënë më vend imagjinatës.

Aurela Hoxha shfaqet me një fustan të kuq me xixa, ku mund të shihet lehtësisht që nuk ka veshur të brendshme.

Çarja e fustanit që është edhe më sipër sesa fundi i këmbës së majtë, e bën Aurelën që të shfaqet mjaft transparente dhe pa komplekse në Milano.

loading...

Ajo shoqërohej në këtë event dhe nga fotografi Endrit Mertiri, me të cilin duket se kanë rregulluar dhe marrëdhëniet që u ftohen disa kohë më pare.

Vetë Aurela jo pak herë në vitet e fundit, është akuzuar për operacione plastike, dhe përdorimin e Photoshopit në fotot e saj, por mesa duket kjo video e mëposhtme, nuk ka pasur shumë nevojë për editim.

View this post on Instagram

Arrived at @vogueitalia 🇮🇹

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet