Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mesazhi i Presidentes së Kroacisë para ndeshjes finale me Francën

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitarović ka publikuar nëj video në profilin e saj në rrjetin social Facebook, përmes së cilës ka falënderuar Rusinë për mikpritjen gjatë kampionatit botëror si dhe ka bërë tifo për ekipin e shtetit të saj që sonte do të luaj për Kupën Botërore ne ndeshjen me Francën.

“Në emër të fansave të Kroacisë, e falënderojë Rusinë për mikpritjen e ngrohtë. Ju ishit nikoqirë fantastik. Tifo për Kroacinë sonte. Le të festojmë gjithë se bashku. Faleminderit Rusia dhe shko Hrvatska!”, ka thënë ajo së bashku me ekipin e saj mbrapa saj duke bërë tifo për Kroacinë.

Fitorja e Kroacisë sonte do ta sjellte kupën e botës në Futboll në Ballkan.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet