Mbani frymën! iPhone 7 e 7 plus vijnë në Shqipëri, ja sa kushtojnë

Kliko per me shume info

iphone777Apple tashmë ka shpërndarë në të gjithë botën modelet më të reja të iPhone 7 dhe iPhone 7 plus.

Telefonat kanë mbërritur edhe në Shqipëri, dhe janë shpërndarë nëpër dyqane, ndërkohë që në internet qarkullojnë cmime të ndryshme shkruan LajmiFundit.al.

Kliko per me shume info

Ndryshe nga vendet e tjera, në Shqipëri të dy pajisjet kushtojnë më shtrenjtë.

iPhone 7 kushton 1300 Euro ndërsa iPhone 7 plus kushton përafërsisht 1450 Euro./LajmiFundit.al/

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here