Elseid Hysaj shmang median në Rinas pas Europianit: Do iki me pushime...!

Sport

Elseid Hysaj shmang median në Rinas pas Europianit: Do iki me pushime...!

Pas përfundimit të aventurës së Euro 2024, ekipi kuqezi u rikthye në Tiranë.

Me të zbarkuar, gazetarët kanë nxituar të intervistojnë mbrojtësin Elseid Hysaj, por ky i fundit nuk ka preferuar diçka të tillë.

“Jo, se do ik, kam edhe unë pushime, nuk do rri këtu”,-dëgjohet të thotë anësori.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Hysaj është një nga më të kritikuarit, për paraqitjet e tij në kompeticionin më të rëndësishëm për shtete në Europë.

Hysaj eshte kritikuar shume per ndeshjen me Italine dhe Kroacine ne lidhje me pjesemarrjen e tij ne loje dhe "implikimin" ne gabimet e ekipit tone qe sollen gola ne porten tone.

ME TE LEXUARAT