"Të thyej në mes", Ana Lleshi zhvillon takimin e parë pas kthimit në Përputhen

Showbiz

"Të thyej në mes", Ana Lleshi zhvillon takimin e parë

Ana Lleshi u rikthye ne Perputhen si farmaciste qe shperndan paracetamola nderkohe qe nuk kane munguar edhe reagimety e djemve, para takimit te saj te pare.

Me rikthimin e saj në program, Ana Lleshi ka zgjedhur Kriston për takimin e saj të parë.

Ajo tha se i duket sikur i jep energji pozitive ndërsa ai premtoi se do ta bënte këtë gjë. Nuk munguan batutat mes tyre ndërsa Ana e vuri re që Kristo ishte në siklet dhe nuk hezitoi t’i jepte përqafime.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kristo: Premtoj se do të jap vetëm energji pozitive.

Ana: Nëse bën të kundërtën, të thyej në mes. Bëj shaka. Kush është Kristo?

Kristo: Bën punën në profesionin e vet dhe kush e njeh, e di mirë se cili është. Dua të të pyes, sa ka qenë koha që ke menduar të vish në emision dhe kush të ka mbështetur më shumë?

"Të thyej në mes", Ana Lleshi zhvillon takimin e parë

Ana: Më ka mbështetur një person i rrethit tim shoqëror dhe autorja e programit. Cilat janë pasionet e tua?

Kristo: Të bëj fotografi.

Ana: Jeton me familjen ose vetëm?

Kristo: Por jetoj me familjen prej 7 vitesh në Tiranë.

ME TE LEXUARAT