Antonela reagon për herë të parë pas daljes nga BBV (Foto)

Showbiz

Antonela reagon për herë të parë pas daljes nga BBV (Foto)

Antonela ka bërë një postim në profilin e saj në Instagram.

Falenderim  ka bërë për produksionin dhe në vecanti për Arbanën.

Ajo gjithashtu ka falenderuar të gjithë ata persona të cilët e kanë mbështetur dhe e kanë kuptuar në të gjithë rrugëtimin e saj.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Antonela reagon për herë të parë pas daljes nga BBV (Foto)

Antonela u eliminua një javë pas debatit të fortë me Big Mamën.

ME TE LEXUARAT