"Të jetë hera e parë dhe e fundit", debat i ashpër Luizi-Kiara në BBA VIP

Showbiz

"Të jetë hera e parë dhe e fundit", debat i ashpër

Ne BBA Vip vazhdojne ngjarjet mes ciftit Luiz-Kiara.

Keta te fundit nuk po gjejne rehat pasi diten e sotme kane pasur nje debat te forte.

Shkak eshte bere fjalori i Luizit dhe me pas, reagimi i Kiares ka qene i forte.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ajo i ka kerkuar konkurentit nga Shkodra te beje kujdes dhe te mo perserise me asnjehere skena te tilla.

Luizi dhe Kiara janë zënë sot për një fjalë. Kiara e ka kritikuar Luizin për fjalorin duke u shprehur se është ndjerë shumë keq. 

"Të jetë e para dhe e fundit herë që më drejtohesh mua me atë lloj fjalori në sy të të gjithëve. Kaq po të them.

"Të jetë hera e parë dhe e fundit", debat i ashpër

Ishte shumë e shëmtuar të dilte nga goja jote. Ti më përmend mua atë fjalën me b…? Kthyen kokën të gjithë banorët dhe jam ndjerë shumë keq", i tha Kiara.

Luizi u perpoq ta sqarojë duke i thënë se e bëri kastile meqë ishin të gjithë banorët, megjithatë Kiara nuk dëshironte ta dëgjonte.

ME TE LEXUARAT