“Ta dojë ashtu siç është”/ Ronaldo nuk lë rehat Kristin, i poston videon me vajzën misterioze

Showbiz

“Ta dojë ashtu siç është”/ Ronaldo nuk lë

Ronaldo Sharka është mjaft aktiv në rrjetet e tij sociale, ku së fundmi ka ndarë me ndjekësit disa postime të ndryshme për disa prej ish-banorëve të “Big Brother VIP 2”.

Një ditë më parë, gazetari ka postuar në “Instastory” një video ku shfaqet Krit Aliaj. Ata të dy ishin bashkë dhe shoqëroheshin edhe nga një vajzë tjetër.

“Më në fund një admiruese e Kristit që pranoi të njihej me këtë djalë. Ta dojë atë ashtu siç është”, dëgjohet të thotë ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Pjesë nga biseda:

Kristi: Pse po mi bën këto? Ku do të dalësh?

Ronaldo: Më fal, a po flisje me nota romantike me vajzën?

Kristi: Jo, nuk po flisja

Ronaldo: Kush është vajza misterioze

ME TE LEXUARAT